Značky Počet značek: 31

na stránku
Zobrazují se 13 – 24 z 31 položek
 • Emipo

  Společnost Emipo je ryze česká firma a může se pochlubit certifikátem Český výrobek. Firma Emipo garantuje záruku na své produkty prodlouženou dobou záruky na 3 roky od data prodeje. Dále garantují bezpečnost vašemu malému školákovi. Pro lepší viditelnost školáka je školní aktovka Emipo za snížení viditelnosti (v dešti, v ranním šeru a mlze) vybavena bezpečnostními prvky zajméne reflexivními. Více o značce zde: školní aktovky a školní batohy Emipo

 • Ergobag

  V Německu kolem roku 2010 začala parta nadčených lidí vyráběr ergonomické školní batohy pro žáky základních škol. Po velkém úspěchu pak přišel Satch pro větší děti a ergolino a závratnou rychlostí pro ty menší. Německý detail pro kvalitu a skvělý nápad jak ještě lépe pomoci žákům s nošením často těžkých věcí dal vzniknout značce Ergobag.

  Značka Ergobag se skládá ze tří produktových linií: ErgolinoErgobag a Satch. Jsou to jedinými školními batohy s unikátním ergonomickým efektem. Kombinují inovativní principy trekkingových batohů, které jsou testovány v extrémních podmínkách, s požadavky na kvalitní a zdraví vyhovující školní batohy. Pokud budete chtít vědět více informací >>ZDE<<.

 • Ergobag - Satch

  Satch je značka školních batohů pro starší žáky (od 4. třídy) od čím dál tím více známějšího výrobce školních batohů Ergobag Prime od 1. třídy.

 • Herlitz

  Německý výrobce školních potřeb Herlitz nabízí velmi kvalitní výrobky školních potřeb - školní aktovky a batohy, penály a dále nabízí široké portfolio výrobků pro papírnické a kancelářské potřeby. Společnost Herlitz má v Německu dlouholetou tradici už od roku 1945. Jedná se o mezinárodního giganta v papírnických a školních potřebách, který pokrývá svými výrobky celý evropský kontinent. Má dvě centrály a to v Berlíně a v Falkensee. Dohromady má 5 továren a to v Berlíně, Falkesee, v Polsku, Rumunsku a ve Velké Británii. Herlitz má v evropě kolem 1.350 zaměstnanců z toho 1.100 zeměstnanců je v Německu.

 • Jack Wolfskin

  Značka Jack Wolfskin patří mezi přední poskytovatele outdoorového oblečení a obuvi v Evropě. Společnost byla založena v roce 1981 v Německu. Výrobky Jack Wolfskin se vyznačují vysokou mírou funkčnosti. Filozofií značky Jack Wolfskin je motivovat co nejvíce lidí vést aktivní život v přírodě. Produkty pomáhaji lidem se cítit venku jako doma, za každého počasí díky vysoké kvalitě, inovacím zaměřených na výhody pro uživatele a vysokou úrovní komfortu.

 • Kipling

  Kipling to je světový pojem ve světě trendy a hravé módy. Belgická značka Kipling si zakládá na své kvalitě a extravaganci která nezevšední. Dětské tašky Vám přináší to nejlepší z kolekcí Kipling pro vaše dítě. Můžete si vybrat Kipling školní aktovky, školní batohy či dětské zavazadla na cesty. S modely společnosti Kipling vaše dítě bude vždy výjímečné. Modely Kipling jsou samozřejmě vhodné jak pro malé děti tak i pro studenty a žáky. Vše je jen na Vás a vaší představitosti....

 • Lego

  Hama Lego je kolekce školních batohů pro prvňáčky, které vznikly ve spolupráci firem Hama a firmou Lego. Školní aktovky kladou důraz na pevná, anatomicky tvarovaná záda.
 • Mammut

  Švýcarská firma Mammut Sports Group AG je dnes na mezinárodní scéně jednou z nejznámějších firem v oboru výrobků pro Outdoor. Základní kámen tomuto úspěchu položil před 150 lety mladý výrobce lan z Lenzburgu. Mammut se brzy etabloval jako legendární výrobce lan, horolezeckého vybavení a outdorového oblečení včetně horolezeckých a turistických batohů.

 • McNeill

  Značka McNeill si v Německu po 35 letech své existence vybudovala velké jméno kvůli inovativním přístupu a pečlivosti při výrobě školních aktovek a sportovních tašek.

 • Sammies by Samsonite

  Sammies by Samsonite školní brašny jsou výsledkem více jak deseti let výzkumu s výsledkem posílení dětských zad. Školní a dětské brašny jsou vyvinuty v úzké spolupráci s německými pracovní skupiny pro rozvoj držení těla, které pracují pro zdravý vývoj dětí. Více o značce zde: školní aktovky sammies by samsonite.

 • Samsonite - Disney

  Produkty značky Samsonite jsou ověnčeny přívlastky, jako je nejodolnější, nejlehčí, nejpevnější, nejpraktičtější. Dětské tašky Vám nyní nabízí jejich dětskou kolekci Disney. Jedná se o dětské batohy a baťůžky, o školní aktovky a určitě v neposlední řadě o dětská zavazadla s Disney postavičkami.

 • Scout

  Německý známý výrobce školních aktovek (brašen) a školního příslušenství. Scout společně s výrobcem McNeill jsou v Německu nejznámější a největší výrobci školních aktovek.

Zobrazují se 13 – 24 z 31 položek