Značky Počet značek: 31

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 31 položek
 • Aktovky Hama

  Školní aktovky Hama - pokud hledáte přijatelnou kvalitu a velmi příjemnou cenu jistě si nenechejte ujít tuto značku. Značka Hama (značka nová od roku 2017 pro vlastní značku školních aktovek) je kvalitou mezi Baggymax a Step by Step. Značka Step by Step je vrcholová řada školních aktovek od HAMI

 • All Out

  Značka All Out je značka školních batohů a batohů na kolečkách od Hami.

 • American Tourister - Disney

  Americká značka zavazadel, která byla odkoupena v roce 1993 společností Samsonite. Toto spojení přineslo plno možností a tak i tato značka může vyrábět kvalitní zavazadla a batohy s motivy Disney.

 • Babymel Kids

  Nová kolekce batůžků, termotašek od značky Babymel, tedy Babymel Kids, je, jak už sám název napovídá, určena pro naše nejmenší. Batůžky i termo taštičky jsou krásně barevné.

 • Baggymax

  Buggymax od německého výrobce Hama je značkou komfortních aktovek do školy.

 • Bagmaster

  Bagmaster je česká firma, která navrhuje, vyrábí a prodává praktické a zdravotně nezávadné školní batohy. 

 • Belmil

  Firma BKG byla založená v roku 1965 v Srbsku jako rodinný podnik. Na začátku vyráběli kožené opasky, poté přidali i batohy a tašky. V současné době má společnost dvě divize, BKG vyrábí hlavně sportovní tašky, zatímco co Belmil sa zaměřuje na výrobu školních aktovek a školních batohů. Postupně se značka Belmil stala mezinárodně uznávanou značkou školských aktovek v celé Evropě. Velká výhoda tohoto výrobce je, že si vše vyrábí ve své továrně přímo v Srbsku.

 • Camelbak

  Výrobce Camelbak je spíše znýmý ve světě cyklistiky. Kde se stala tato značka neskutečně známá svým jednoduchým používáním jednou rukou. Tyto lahvičky jsou také více jak vhodné pro malé školáky. Jde o Amerického výrobce již od roku 1988.

 • Coocazoo

  Coocazoo je značka velice kvalitních batohů a tašek přes rameno do školy i na volný čas. Výrobky značky Coocazoo dosáhli certifikace AGR což je prestižní známka kvality pro zdravá záda. Dokonalé polstrování zad zaručuje zdravý vývoj zad dítěte či studenta. Produkty značky Coocazoo jsou díky stylu vhodné spíše pro větší děti a studenty, avšak kvalita polstrování se nikterak nesnižuje od aktovek pro děti měnší.

 • Delsey

  Společnost Delsey gignat mezi výrobci značkových zavazadel navrhla speciální kolekci pro děti a mládež. Jde o školní aktovky, batohy a dětská zavazadla.

 • Deuter

  Německá firma Deuter patří mezi nejstarší firmy orientované na výrobu batohů (městské a školní batohy) a cestovních tašek. Ve svém portfoliu má společnost Deuter i batohy pro děti a školní batohy.

 • Die Spiegelburg

  Německý prodejce školních aktovek a školních batohů do první třídy. Tento prominentní výrobce se zaměřuje na originální funkční design svých výrobků. Spolu se značkou McNeill jsou jediní němečtí výrobci, kteří své produkty vyrábí přímo v Německu. Školní aktovky značky Spiegelburg vynikají oproti jiným výrobcům jiným použití materiálů. Převládají zde jemné, ale odolné materiály jako je částečný podíl bavlny. Spolu se značkou Step by Step získal výrobce Die Spiegelburg certifikát AGR na své školní aktovky a školní batohy.

Zobrazují se 1 – 12 z 31 položek