Školní aktovka Herlitz Midi Srdce

Nový produkt

Krásná školní aktovka Herlitz do první třídy (do 1.-3. třídy). Školní aktovka je vybavena ergonomickou a prodyšnou výstelkou zad, která se dokonale přizpůsobuje zádům školáka. Aktovka váží pouhých 980g.

Více informací

1 590 Kč

 • Holku

2 ks

ihned (k odběru)

  Školní aktovka Herlitz Midi:
  Školní aktovka je vybavena ergonomickou a prodyšnou výstelkou zad, která se dokonale přizpůsobuje zádům školáka a zajišťuje tak optimální rozložení hmotnosti a vynikající pohodlí při nošení. S hmotností cca 1 kg je model Midi také velmi lehký a šetrný k dětským zádům. Aktovka je vybavena vodoodpudivou impregnací a stabilní deska dna zajišťuje maximální odolnost. Model Midi je opatřen zacvakávacím zámkem, který lze snadno otvírat a zavírat. Vnitřní prostor je uspořádán jako jedna velká přihrádka a několik měkkých menších na penál a jiné doplňky. Obě boční kapsy se uzavírají na klasický zip stejně jako doplňková kapsa vpředu. Kapsy poskytují dostatek úložného prostoru pro všechny potřeby školáka (svačina, lahev na pití, drobnost jako hygienické kapesníčky apod).

  Reflexní materiály značky kvality 3M™ Scotchlight zajišťují v silničním provozu optimální viditelnost a dopadající světlo odrážejí již z velké vzdálenosti. „Světelné pruhy“ se pro maximální bezpečnost nacházejí nejen na přední a boční ploše, nýbrž také na ramenních popruzích. Navíc jsou i zámky opatřeny odrazkami. Školní aktovky Herlitz jsou výrobky německé firmy, každá aktovka podrobena různým zátěžovým testům v souladu s příslušnou německou normou DIN 58124. Aktovky jsou též šetrné k životním prostředí, jsou bez azobarviv, kadmia PCP, změkčovadel a alergenních barviv.


  - Splňující Německou normu DIN a bez nebezpečné chemie
  - nastavitelné popruhy na ramena s reflexním pruhem, pogumovaná rukojeť
  - stabilní pevné plastové dno
  - reflexní prvky pro větší bezpečnost
  - Reflexní materiál 3M™ Scotchlite™ nabízí za šera optimální viditelnost
  - impregnace a stabilní dno spolehlivě chrání školní potřeby při dešti.
  - Aktovka je opatřená snadno ovladatelným klik uzávěrem
  - postranní a čelní kapsy nabízejí dostatek místa pro dětské poklady.

  Nejedná se o set školní aktovky, pokud budete chtít mít k aktovce stejně sladěný penál, je nutné objednat jako set.

  Materiál:Polyester
  Hmotnost:980 g
  Objem (taška):13 l
  Vnější hloubka:22 cm
  Vnější šířka:37 cm
  Vnější výška:38 cm
  Produkt je určený proHolku
  SérieMidi
  Značka:Herlitz