Školní aktovka Scout Buddy Julie

Nový produkt

Školní aktovka Buddy přímo od Německého výrobce Scout si Vás získá svou kvalitou zpracování a nádhernými motivy. Při prvním setkání se školní aktovkou od výrobce Scout budete nadšeni, protože se jedná o opravdu nádherné školní aktovky do 1. třídy. Německá preciznost a kvalitní materiály budou vašemu dítěti pomáhat při cestě do školy i zpět.

Více informací

2 690 Kč

 • Holku

1 Položka

ihned (k odběru)

  Školní aktovka, exkluzivní německé značky Scout řady Buddy je dokonale bezpečná školní aktovka pro nejmenší školáky vyrobená v Německu ,poskytující záruku 3 roky na materiálové či výrobní vady!

  Lehká a velmi praktická aktovka v nádherném designu splňuje veškeré předepsané normy. Vyrobená z vysoce kvalitních nepromokavých materiálů, které zajistí, že barvy nevyblednou. 
  Hlavní velká komora lehce pojme všechny učební pomůcky a je oddělena přepážkou a menšími kapsami pro mobil, karabinkou na klíče a jiné drobnější věci.
  Ergonomicky tvarovaná aktovka disponuje pevnou konstrukcí, která zajišťuje správné usazení na zádech a zaručuje ochranu před vlhkem a špínou (pevné dno je 1cm nad zemí!). Anatomické polstrování speciálně vyrobené podle norem "Human Solution" je z příjemného a prodyšného materiálu.

  Pohodlně tvarované a výškově nastavitelné ramenní popruhy ve tvaru S v ideální šířce 45 mm s prodyšnou síťovanou podšívkou a reflexními proužky jsou navrženy tak, aby dokonale přilnuly a rovnoměrně zatížily ramena dítěte.

  Unikátně tvarovaná klopna ochrání obsah aktovky před deštěm a speciální magnetické zapínání zajistí bezpečné uzavření aktovky a velmi jednoduchou manipulaci.
  Aktovka Scout je speciálně vyvinutá s důrazem na bezpečnost dětí. Bohaté a unikátní reflexní prvky a fluorescenční povrchy svítí ve tmě a učiní školáka více viditelným i na větší vzdálenost. Exkluzivní provedení i design. S touto aktovkou bude váš školák opravdu stylový a díky reflexním prvkům se nemusíte bát o jeho bezpečnost!  Bez dalšího příslušenství - Penál a další příslušenství nutno dokoupit

  Materiál:Polyester
  Hmotnost:1250 g
  Objem boční kapsy:0,8 l
  Objem hlavního prostoru:16,5 l
  Objem přední kapsy:2,5l
  Objem (taška):20 l
  Vnější hloubka:20 cm
  Vnější šířka:38 cm
  Vnější výška:40 cm
  Produkt je určený proHolku
  Značka:Scout