Školní aktovky od Ergobag - prezentace značky

V sortimentu na Dětských taškách můžete najít mnoho světových značek vyrábějící aktovky do škol. Ve značce Ergobag je ovšem rozdíl a to hlavně v pojetí produktů. Ergobag se specializuje na zdravé nošení školních aktovek a přizpůsobuje tomu naprosto všechno. Školní batohy Ergobag byly vyvinuty týmem odborníků v německém Kolíně nad Rýnem. Všechny materiály jsou vybírány s maximální pečlivostí a precizností. Pokud se chcete podívat na produkty značky Ergobag, můžete >> ZDE <<.

Školní batohy Ergobag se dají srovnat kombinací značky Deuter a to promyšlenou kvalitu nošení batohu a ostatních značek vyrábějící klasické školní aktovky. Můžete mít sebelepší batoh, ale když ho nebudete správně nosit nebudete využívat všechn výhod těchto specializovaných školních a dětských batohů. Základ je mít správně batoh nastavený popruhy, mít těžší věci nejblíže u zad a konečně mít celý batoh co nejblíže zádům. Nastavte správně školní batoh Vašemu dítěti. 

Ergobag - komfort zádům vašeho dítěte


Značka Ergobag má rozdělené portfolio svých produktů podle věku dítěte:

Popis skupin produktů Ergobag podle věku dítěte

Předškolní batohy pro nejmenčí děti - Ergolino (3 až 6 let věku dítěte)

Pohyb a držení těla ovlivňuje přirozený vývoj dítěte. Batůžek Ergolino díky pánevnímu a hrudnímu pásu učí naše nejmenší, jak správně nastavit a nosit batůžek. Je to praktická a důležitá průprava důležitá pro budoucí školáky, jak správně nosit batoh.

Reflexní klipík Lux & Fuchs zabezpečuje dokonalou viditelnost v v provozu. Díky použitému materiálu od společnosti Reflexite dosahujeme maximálních reflexních hodnot.

Ergolino

Školní batohy pro školáky - Ergobag (6 až 11 let věku školáka)

Jedinečný ergonomický koncept s pánevním popruhem a možností nastavení výšky ramenního popruhu (roste s dítětem). Po zapnutí obou popruhů se celková váha přenáší z 50% na pánev – nejstabilnìjší místo dětského i dospělého těla.

Ke školnímu batohu lze zvolit dva typy Setů:

Set 1: Školní batoh, plastové desky, penál jednopatrový s chlopní a 20ti dílnou náplní (6x Stabilo trojhranná silná pastelka, 10x Stabilo tenká pastelka 1x tužka, 1x liner, 1x ořezávátko, 1x pravítko, 1x guma.)

Set 2: Školní batoh, sportovní pytel , penál jednopatrový s chlopní a 20ti dílnou náplní (6x Stabilo trojhranná silná pastelka, 10x Stabilo tenká pastelka 1x tužka, 1x liner, 1x očezávátko, 1x pravítko, 1x guma.)

Ergobag Školní batoh

Školní batohy pro větší školáky - Satch (11 až 16 let věku školáka)

Školní batoh Satch kombinuje inovativní principy trekingových batohů se vším, co musí 100% splňovat školní batoh. Knihy a sešity jsou chráněny, vše má své místo, svůj řád. Podporuje vzpřímené držení těla. Díky svému ergonomickému konceptu roste s dětmi. Výšku popruhů lze individuálně nastavit.

Hlavní funkčnosti batohu:
2 hlavní kapsy & organizer, kapsa na telefon s vývodem na sluchátka, batoh díky zesílenému dnu stojí.

Satch - školní batoh pro větší žáky