O nás

Dětské tašky.cz

E-shop Dětské tašky vznikl v roce 2013. Chtěli jsme vybudovat obchod, kde budeme nabízet jen určité specifické zboží převážně značkové zahraniční výroby pro tento druh zboží: školní aktovky a školní batohy, nebo dětské baťůžky a zavazadla. Nikde do té doby nebyl specializovaný e-shop na tento druh zboží. Ano je velké množství e-shopů na tento sortiment, ale nejsou specializované. Konkurence vždy nabízí ještě i například papírnické potřeby, dámské kabely, hodinky, různé pouzdra na cokoliv a dokonce i elektro. Na rozdíl od nich se zaručuji, že na našem e-shopu www.detsketasky.cz bude sortiment pouze pro děti a studenty - hlavně školní aktovky, dětské tašky, dětské zavazadla, sportovní dětské tašky a dětské kufry. Tím, že se takto úzce specializujeme nám dává prostor k pečlivému výběru svých dodavatelů z celé Evropy tak, abychom zboží neváhali dát i našemu malému synovi.

Náš dlouhodobý plán je rozšiřovat sortiment produktů pouze v rámci názvu našeho e-shopu, tedy dětských tašek a zavazadel. Chceme prodávat pouze značkové vysoce kvalitní produkty pro děti, studenty a malé dětské turisty. Nemáme v úmyslu prodávat nic jiného a jen se soustředit na to, aby jste Vy naši klienti měli na výběr pouze z kvalitních a velice líbivých produktů.

Na začátku roku 2015 jsme otevřeli první kamenný obchod, který se specializuje na sortiment školních aktovek a školních batohů, najdete zde ale i dětské batohy a zavazadla přesně v duchu našeho eshopu. Jedná se o ojedinělý obchod pro školu. Od roku 2020 jsme přestěhování na novou lokalitu Praha 10 - Kolovraty.

Tým Dětské tašky

Gabriela Němcová, IČ: 02547589, DIČ: CZ8557112927
Ing. Michal Němec

Informace

S jakýkoliv otázkami se na nás obracejte buď telefonicky na naše číslo +420 731 105 774 a nebo na e-mail info@detsketasky.cz.

Máte mé slovo, že Vám v případě emailové korespondence odepíšu jakmile to bude možné. Pro nás je na předním místě náš zákazník.

Pro případ, že se chcete spojit přímo se mnou (ohledně rady jakou školní aktovku vybrat, obchodní nabídky a td.) kontaktujte mně na čísle +420 731 105 774.