Školní aktovky Die Spiegelburg

Jako jedni z mála Vám můžeme nabídnout školní aktovky a školní batohy od Německého výrobce Die Spiegelburg. Tato společnost se v Německu proslavila s ilustrací dětských motivů a postupně začali vytvářet i dětské knihy a hry, dětské oblečení, batohy a zavazadla. Výrobce se vždy snažil vytvářet něco, co na první pohled zaujme a na dotek překvapí. Takto přesně na Vás může zapůsobit i školní kolekce aktovek a batohů. Působí velmi hravou formou a velkým vnitřním prostorem, který je chytře rozdělen na 4 zóny.

Školní aktovky a školní batohy Spiegelburg vždy obsahují plně vybavený penál, pytel na tělocvik, peněženku nebo další penál pro další tužky a příslušenství. Velice potěší, že výrobce nabízí 3 roky záruku!

Roymanité motivy výrobce Die Spiegelburg umí! Školní aktovky a školní batohy podle pohádkových knih budou Vaše dítě doslova provázet každodenním životem. Ale nejen design není vše!. Kvalita a bezpečnost si obzvláště klademe na srdce. Zde v Německu jsou naši zákazníci zvyklí na určitou kvalitu a za své peníze chtějí jen to nejlepší a to obzvlášť pro své děti. Proto Spiegelburg školní aktovky a školní batohy jsou navrženy tak, aby vydržely vysoké nároky každodenního života Vašeho školáka. Opíráme se o velmi robustné materiály a kvalitu zpracování. Kromě toho jsou všechny modely fluorescenční TÜV testovány a splňují požadavky normy DIN 58124th.

Stáhnout katalog školních aktovek a batohů od výrobce Die Spiegelburg: http://www.detsketasky.cz/img/cms/Spiegelburg_WEB.pdf
AGR Certifikát na zdravé záda od pediatrůTUV Německý certifikát kvality3 Letá záruka na aktovky Die Spiegelburg