Naši zákazníci chtějí kvalitu a spolehlivost. Náš obchod vybírá pouze osvědčené značky převážně od německých výrobců, jejich kvalita plně odpovídá ceně. Za kvalitu se platí a nyní budete mít možnost na vlastní oči zjistit proč! Umožníme Vám si osahat a odzkoušet Vámi vybranou školní aktovku, školní batoh anebo zavazadlo pro Vaše dítě. Nabízíme velký výběr batohů pro turistiku nejen pro děti a studentských batohů. Zjistíte, proč je lepší koupit kvalitnější výrobek a v případě reklamace se Vám dostane nebývalého komfortu. Ano, otevřeli jsme kamenný obchod v Praze.

Kamený obchod nese s sebou samé pozitiva:

  • Umožní nám prodávat další nové produkty od špičkových výrobců, kteří se dosud bránili prodeji přes e-shop
  • Umožníme naším zákazníkům ošahat si zboží před koupí
  • Budete mít přehled o barevném provedení daleko lépe než z obrázku
  • Ceny budou stejné jak v obchodě, tak i na e-shopu
  • Komfortní řešení reklamace - bez obav a osobní jednání
  • Možnost konzultací a poradenství na prodejně
  • Splynutí výhod kamenného obchodu s internetovým obchodem
 

Toto byl výčet pozitiv, které zajistí kamenný obchod. Pro naše klienty to ale hlavně znamená, že u nás mohou nakupovat bez strachu. Za našimi značkami si stojíme a tak nabízíme po uznání reklamace ihned výměnu zboží a nebojíme se ani vrácení peněz. V případě školních aktovek a batohů maximalizujeme dobu výměnu zboží, pokud možno okamžitě!

Protože za námi stojí spolehliví dodavatelé a výrobci! Je úplně jedno, zda jste si zboží koupili přes náš e-shop či přímo v prodejně - ke všem budeme přistupovat stejně!

Od roku 2015 nás můžete najít v Praze 10 - Strašnice na rušné ulici Černokostelecká 24.

Kde nás najdete:

Náš obchod je v přízemí administrační 3 patrové budovy přímo 20 m od tramvajové zastávky Solidarita (tram 5, 7, 13). Vedle této administrační budovy je vysoký hotel Fortuna City. Můžete k nám přijít pěšky (cca 5 minut) i z metra Strašnická A. U obchodu je také dostatek volných míst k zaparkování Vašeho vozu na dobu nákupu v našem obchodě Dětské tašky.

Náš obchod Dětské tašky Praha

Školní aktovky a batohy do první třídy

Naše otevírací hodiny jsou:

Po - Pa od 12:00 - 18:00

So od 9:00 - 13:00

Ne je zavřeno

Tým Dětských tašek

Kontakt do prodejny: 778 168 280