Naši zákazníci chtějí kvalitu a spolehlivost. Náš obchod vybírá pouze osvědčené značky převážně od německých výrobců, jejich kvalita plně odpovídá ceně. Za kvalitu se platí a nyní budete mít možnost na vlastní oči zjistit proč! Umožníme Vám si osahat a odzkoušet Vámi vybranou školní aktovku, školní batoh anebo zavazadlo pro Vaše dítě. Nabízíme velký výběr batohů pro turistiku nejen pro děti a studentských batohů. Zjistíte, proč je lepší koupit kvalitnější výrobek a v případě reklamace se Vám dostane nebývalého komfortu. Ano, otevřeli jsme kamenný obchod v Praze.

Kamený obchod nese s sebou samé pozitiva:

  • Umožní nám prodávat další nové produkty od špičkových výrobců, kteří se dosud bránili prodeji přes e-shop
  • Umožníme naším zákazníkům ošahat si zboží před koupí
  • Budete mít přehled o barevném provedení daleko lépe než z obrázku
  • Ceny budou stejné jak v obchodě, tak i na e-shopu
  • Komfortní řešení reklamace - bez obav a osobní jednání
  • Možnost konzultací a poradenství na prodejně
  • Splynutí výhod kamenného obchodu s internetovým obchodem
 

Toto byl výčet pozitiv, které zajistí kamenný obchod. Pro naše klienty to ale hlavně znamená, že u nás mohou nakupovat bez strachu. Za našimi značkami si stojíme a tak nabízíme po uznání reklamace ihned výměnu zboží a nebojíme se ani vrácení peněz. V případě školních aktovek a batohů maximalizujeme dobu výměnu zboží, pokud možno okamžitě!

Protože za námi stojí spolehliví dodavatelé a výrobci! Je úplně jedno, zda jste si zboží koupili přes náš e-shop či přímo v prodejně - ke všem budeme přistupovat stejně!

Od roku 2015 jste nás mohli najít v Praze 10 - Strašnice na rušné ulici Černokostelecká 24. V dubnu 2020 došlo ke přestěhování obchodu na Prahu 10 - Kolovraty, Levandulová 629/16.

Kde nás najdete:

Od dubna 2020 jsme se přestěhovali z důvodu finanční úspory a většího komfortu na adresu Levandulová 629/16 Praha 10, 103 00. Spojení je autem pohodlné přes obec Uhříněves nebo přes město Říčany. Doporučujeme také možnost využít vlaku S9 (zastávky Praha Hlavní nádraží - Vršovice - Hostivař - Dolní Měcholupy - Uhříněves - Kolovraty) vše v rámci PID.

Takto vypadala naše prodejna od roku 2015 do dubna roku 2020:

Náš obchod Dětské tašky Praha

Školní aktovky a batohy do první třídy

V naší nové prodejně se ovšem sortiment nezměnil. Nabízíme stejný počet školních aktovek i batohů jako v předchozím obchodě na Černokostelecké.

Naše otevírací hodiny jsou po domluvě na telefonu 731 105 774:

Možná dohoda návštěvy našeho obchodu od Pondělí až do Neděle (i přes svátky). Jsme velmi flexibilní, stačí se s námi domluvit :) .

Děkujeme za přízeň.

Tým Dětských tašek

Kontakt do prodejny: 731 105 774