Seznam produktů výrobce Emipo

Společnost Emipo je ryze česká firma a může se pochlubit certifikátem Český výrobek. Firma Emipo garantuje záruku na své produkty prodlouženou dobou záruky na 3 roky od data prodeje. Dále garantují bezpečnost vašemu malému školákovi. Pro lepší viditelnost školáka je školní aktovka Emipo za snížení viditelnosti (v dešti, v ranním šeru a mlze) vybavena bezpečnostními prvky zajméne reflexivními. Více o značce zde: školní aktovky a školní batohy Emipo

Společnost EMIPO, s.r.o. Mikulov je soukromou rodinnou firmou založenou v roce 1992, která se v průběhu předchozích let vypracovala na největšího výrobce školní galanterie v České republice. Vyrábí ucelenou řadu školní aktovky, školní batohy, penálů, válcových etuí a sáčků na cvičky zejména pro žáky prvního stupně základních škol.

Dynamický rozvoj společnosti EMIPO, s.r.o. je zajištěn vlastní vývojovou základnou a uplatňováním nových poznatků z oblasti technologií a materiálů netradičně využívaných v této oblasti výroby. Tyto skutečnosti spolu s odbornou erudovaností majitelů vedou firmu ke strategii trvalého zvyšování kvality s orientací na zákazníky a jejich potřeby.

Více
na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 24 položek