Seznam produktů výrobce Sammies by Samsonite

Sammies by Samsonite školní brašny jsou výsledkem více jak deseti let výzkumu s výsledkem posílení dětských zad. Školní a dětské brašny jsou vyvinuty v úzké spolupráci s německými pracovní skupiny pro rozvoj držení těla, které pracují pro zdravý vývoj dětí. Více o značce zde: školní aktovky sammies by samsonite.

Hama Sammies by Samsonite je kolekce školních batohů pro prvňáčky, které vznikly ve spolupráci firem Hama a Samsonite. Velkou předností těchto školních batohů je magnetické zapínání, které je pro mnoho prvňáčků jednodušší na ovládání než klasický aktovkový zámek. Batohy Sammies mají mnoho dalších vychytávek jako například termofolii v přední kapse, díky které zůstane svačina ochráněna před vlivy počasí. Sammies by Samsonite jsou opravdu luxusní školní batohy, které vynikají svojí kvalitou i špičkovým vzhledem.


Společnost Samsonite je světovou jedničkou v produkci a vývoji zavazadel. První vyrobila již v roce 1910 a od té doby ve víru neustálých inovací přináší svým zákazníků zavazadla prvotřídní kvality. Firma nesoucí svůj název po biblické postavě Samsonovi je dnes synonymem kvalitních a funkčních kufrů, batohů, cestovních tašek a dalších zavazadel hodících se pro cesty na dovolenou i pro každodenní nošení do práce či do školy.  Nové kolekce sledují nejnovější trendy jak v designu a originálním provedení, tak ve funkčnosti a praktických detailech.


Společnost HAMA se od svého založení v roce 1923 v Drážďanech řadí mezi přední světové výrobce příslušenství pro foto, video, audio, počítače a školních aktovek nebo dětských tašek. Na trh dodává přes 18 000 produktů, které jsou podpořeny německou kvalitou a testovány nejnovějšími dostupnými technologiemi. Velkého rozmachu dosáhla společnost díky vynikajícím výsledkům v oblasti zpracování produktů.

Více

Žádné produkty neodpovídají tomuto výrobci.