Seznam produktů výrobce Scout

Německý známý výrobce školních aktovek (brašen) a školního příslušenství. Scout společně s výrobcem McNeill jsou v Německu nejznámější a největší výrobci školních aktovek.

Vše začalo s geniálním nápadem: alternativa k těžkým a objemným brašnám - ale spíše lehké a barevné. Na této myšlence byl první Scout vyvinut už v roce 1975. V současné době vychází se školní aktovkou Scout téměř 10 milionů dětí a značka Scout se stala synonymem pro školní brašny. Mnohé z dětí z té doby jsou sami rodiče a chtějí dát svým dětem, že přesně stejný dobrý pocit, jako měli oni. Každý Scout v aktuální kolekci je plně v souladu s bezpečnostním standardem německé normy DIN 58124, je TÜV (Technické kontrolní sdružení německé) certifikován.

Více
 • 2 690 Kč ihned (k odběru)

  Školní aktovka Buddy přímo od Německého výrobce Scout si Vás získá svou kvalitou zpracování a nádhernými motivy. Při prvním setkání se školní aktovkou od výrobce Scout budete nadšeni, protože se jedná o opravdu nádherné školní aktovky do 1. třídy. Německá preciznost a kvalitní materiály budou vašemu dítěti pomáhat při cestě do školy i zpět.

  2 690 Kč
  ihned (k odběru)
 • 4 950 Kč ihned (k odběru)

  Školní batoh Nano Runner přímo od Německého výrobce Scout si Vás získá svou kvalitou zpracování a nádhernými motivy. Při prvním setkání se školním batohem od výrobce Scout budete nadčeni, protože se jedná o opravdu nádherné školní batohy do 1. třídy. Německá preciznost a kvalitní materiály budou vašemu dítěti pomáhat při cestě do školy i zpět.

  4 950 Kč
  ihned (k odběru)
Zobrazují se 1 – 2 z 2 položek