Seznam produktů výrobce Ergobag

V Německu kolem roku 2010 začala parta nadčených lidí vyráběr ergonomické školní batohy pro žáky základních škol. Po velkém úspěchu pak přišel Satch pro větší děti a ergolino a závratnou rychlostí pro ty menší. Německý detail pro kvalitu a skvělý nápad jak ještě lépe pomoci žákům s nošením často těžkých věcí dal vzniknout značce Ergobag.

Značka Ergobag se skládá ze tří produktových linií: ErgolinoErgobag a Satch. Jsou to jedinými školními batohy s unikátním ergonomickým efektem. Kombinují inovativní principy trekkingových batohů, které jsou testovány v extrémních podmínkách, s požadavky na kvalitní a zdraví vyhovující školní batohy. Pokud budete chtít vědět více informací >>ZDE<<.

Patentovaný koncept správného zdravotně optimálního rozložení váhy na bedra zaručuje zdravý vývoj dětských zad a správné postavení páteře. Princip je postavený na bázi optimálního napasování batohu na záda díky pánevnímu a hrudnímu popruhu. 


Hliníkové posuvné lišty umožňují individuální nastavení ramenního popruhu podle výšky postavy, kopírují přirozený tvar páteře a zajišťují stabilitu. Inovativní kompresní šňůrka, která prochází tělem celého batohu, zabezpečuje správné přenesení váhy na záda. Díky pánevnímu popruhu je značná část hmotnosti přenesena na pánev jako nejstabilnější místo dětského těla. Hrudní výškově nastavitelný popruh zajistí správné a příjemné umístění ramenních popruhů.

Více
na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 67 položek