Seznam produktů výrobce Kipling

Kipling to je světový pojem ve světě trendy a hravé módy. Belgická značka Kipling si zakládá na své kvalitě a extravaganci která nezevšední. Dětské tašky Vám přináší to nejlepší z kolekcí Kipling pro vaše dítě. Můžete si vybrat Kipling školní aktovky, školní batohy či dětské zavazadla na cesty. S modely společnosti Kipling vaše dítě bude vždy výjímečné. Modely Kipling jsou samozřejmě vhodné jak pro malé děti tak i pro studenty a žáky. Vše je jen na Vás a vaší představitosti....

Příběh módní společnosti Kipling je plný velké vášně, kreativity a podnikatelského ducha. V roce 1987, tři přátelé v hlavním městě módy na světě (Antverp, Belgie) Rozhodli, že ženy potřebují vysoce kvalitní tašky, které budou kultovní, elegantní a ženské, ale hlavně ne nudné! Takže vytvořili řadu náhodných a barevných produktů, které byly dostupné, sportovní, funkční a vymikali se dobovým zvyklostem, byli to produkty, které byli vším jen ne nudné či ospalé. Jedním slovem ... jsou FUN!


Pojmenovali svoji novou módní značku Kipling, po známém cestovateli Rudyard Kiplingu. Brzy jejich tašky byli součástí každodenního dobrodružství žen při cestách do práce či na večírky na celém světě. Dnes Kipling představuje to nejlepší ve světě módních, extravagantních a trendy cestovních zavazedel, kabelek a příručních zavazadel pro obě pohlaví bez ohledu na věk.


Od roku 2006 Kipling zahájila start speciálních kolekcí podle telentovaných mladých návrhářů jako jsou Cathy Pill (Belgie), El Delgado Buil (Španělsko), Gloria Coelho (Brazílie), Girls z Omsku (Belgie) a Peter Pilotto (UK). A jaký je vlastně Cíl tohoto snažení? Převzít svět módy! No, možná že ne :) ....  , ale rozhodně, vymýtit navždy nudu z módy!

Více
Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky