Seznam produktů výrobce Herlitz

Německý výrobce školních potřeb Herlitz nabízí velmi kvalitní výrobky školních potřeb - školní aktovky a batohy, penály a dále nabízí široké portfolio výrobků pro papírnické a kancelářské potřeby. Společnost Herlitz má v Německu dlouholetou tradici už od roku 1945. Jedná se o mezinárodního giganta v papírnických a školních potřebách, který pokrývá svými výrobky celý evropský kontinent. Má dvě centrály a to v Berlíně a v Falkensee. Dohromady má 5 továren a to v Berlíně, Falkesee, v Polsku, Rumunsku a ve Velké Británii. Herlitz má v evropě kolem 1.350 zaměstnanců z toho 1.100 zeměstnanců je v Německu.

Školní batohy a aktovky Herlitz jsou určeny pro nejmladší školáky. Německá značka zajišťuje důraz na kvalitu a zpracování. Školní tašky Herlitz vynikají svojí nízkou váhou a velmi příjemným polstrováním zad, které rozhodně nebude žádného školáka tlačit. Školní batohy a aktovky Herlitz jsou v nabídce v několika zpracováních - nejoblíbenějším typem jsou jednoznačně Midi a také Flexi, které navíc usnadňují školákům manipulaci s aktovkou pomocí magnetického zapínání.


Z hlediska kvality nepřistupuje Herlitz na žádné kompromisy! Proto je každá aktovka podrobena různým zátěžovým testům v souladu s příslušnou německou normou DIN 58124. Tím zajišťujeme, že naše aktovky zaručeně  vyhovují s ohledem na používané materiály a jejich zpracování nejvyšším požadavkům na kvalitu a malé průzkumníky skvěle vybaví na první školní dobrodružství!


Značku Herlitz jsme zvolili hlavně pro skvělý poměr cena / kvalita, navíc i vypadají moc hezky. Herlitz je skvělá alternativa k dražším značkám školních aktovek a batohů Step by Step a Sammies od Samsonite. Naopak Herlitz se nesnaží konkurovat výrobcům jako jsou Ergobag (Prime, Satch), Take It Easy, Deuter a ani prominentní značce Mcneill.


Pokud tedy chcete kvalitní a hezky vypadající školní aktovku nebo školní batoh, produkty od výrobce Herlitz jsou právě tou nejlepší volbou!

Více
na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 14 položek